مسابقات برندهای برتر کشور

برند کاپ آینده؛ با درخشش یک تیم نوظهور؟!

در ماه های آتی رویداد مهمی در حوزه فوتسال کشور به نام برند کاپ رخ خواهد داد.

به گزارش فوتسال کمپ، در ماه های آتی رویداد مهمی در حوزه فوتسال کشور به نام برند کاپ رخ خواهد داد.در این رقابت ها تیم هایی از برند های مذکور نظیر روزنامه خبر ورزشی ، آسان پرداخت ، داروزسازی دکتر عبیدی ، همکاران سیستم و ….. در کنار بانکهایی مثل سامان ، دی ، پاسارگارد و … با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

لوگو برند کاپ
لوگو برند کاپ

یکی از این تیم ها ، تیم جوانان روبوفا به سرپرستی جناب آقای علی محمدی روزبهانی که اولین تجربه خود را در عرصه تیم داری فوتسال تجربه میکند خواهد بود و بسیار امیدوار است که بتواند با جوانان خود در عرصه مسابقات برند کاپ و همچنین آسیا ویژن بدرخشد.

لازم به ذکر است شاکله اصلی این تیم را بازیکنان خوب تیم جوانان شهید سرخه ای شهرری تشکیل میدهند که موفق به کسب انواع عناوین قهرمانی در مسابقات مختلف باشگاهی در سطح کشور شده اند و امسال باشگاه روبوفا موفق به خرید امتیاز این تیم در تمامی رده های پایه شده است.

لازم به ذکر است جناب آقای محمد نبیئی در سمت خود به عنوان سرمربی تیم های نونهالان،نوجوانان و جوانان روبوفا ابقا شدند و به صورت فشرده در حال آماده سازی تیم برای مسابقات برند کاپ و همچنین مسابقات آسیا ویژن هستند.

تیم جوانان روبوفا
تیم جوانان روبوفا

تیم جوانان روبوفا تاکنون در مراحل آماده سازی خود در تمام مسابقات تدارکاتی موفق به کسب پیروزی شده است و این تیم نویدبخش روزهای خوبی در آینده است و جای تعجب ندارد اگر در پایان مسابقات برند کاپ و آسیا ویژن امسال با این تیتر در رسانه های خبری  مواجه شویم :

“تیم نوظهور روبوفا شگفتی ساز برند کاپ امسال شد”.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker