مصاحبه ها

تیم فوتسال پاس تیمی به وسعت ایران!

وطن خواه هدف نهایی پاس را جدای از قهرمانی ارائه یک جنبه پهلوانی از ورزش تشریح کرد

به گزارش پایگاه خبری فوتسال کمپ سرهنگ علیرضا وطن‌خواه مدیرعامل باشگاه پاس تهران از آن دسته مدیرانی است که حضورش در یک مجموعه باعث تغییرات مثبت و ملموسی می‌شود. ایشان اعتقاد خاصی به استفاده از نیروهای جوان و باانگیزه در پست‌هایی دارند که کمتر مدیری حاضر به پذیرفتن ریسک آن می‌شود. انتخاب‌هایی که باعث کسب نتایج عالی و روند رو به رشد در تیم پاس شده است. شیوه مدیریتی و موفقیت‌های پاس باعث انتخاب ایشان به عنوان عضو مجمع سازمان لیگ فوتسال شد.

به مناسبت هفته نیروی انتظامی مصاحبه‌ای کوتاه با سرهنگ وطن‌خواه انجام دادیم که در ادامه مطالعه خواهید کرد. لازم به یادآوری‌ست پاس تهران به عنوان یکی از تیم‌های نظامی و زیر مجموعه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هم اکنون در لیگ دسته یک فوتسال کشور فعالیت می‌کند. پاس با کسب دو برد و ۶ امتیاز هم‌اکنون صدرنشین گروه الف است.

ایشان در ابتدا با گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی گفت: سلام و درود می‌فرستم به روان پاک شهیدان مدافع امنیت و این هفته را به تمامی سبزپوشان و سبزقامتان نیروی انتظامی تبریک می‌گویم و امیدوارم نماینده خوبی برای جامعه بزرگ ناجا در زمینه ورزش باشیم. همچنین در همین ابتدا تقدیر و تشکر می‌کنم از سردار محمدی رئیس هیئت مدیره باشگاه پاس که با حمایت ایشان در این جایگاه حضور داریم. و گرامی می‌دارم یاد تمام کسانی که برای تشکیل و رشد این باشگاه زحمت کشیدند تا ما اکنون ادامه دهنده راه این بزرگان در باشگاه بزرگ و پرافتخار پاس باشیم.

مدیرعامل تیم فوتسال پاس تهران با اشاره به تغییرات زیاد این تیم در فصل نقل و انتقالات افزود: امسال تیم ما با تغییرات بسیاری وارد مسابقات لیگ یک شده است. که البته این تغییرات جزو لاینکف تیم‌های نظامی است. زیرا هر سال تعدادی بازیکن با اتمام دوران خدمت‌شان از جمع ما جدا می‌شوند. جایگزین کردن بازیکنان با کیفیت به جای قبلی‌ها کار سختی‌است که خوشبختانه کادر فنی ما به خوبی این موضوع را کنترل کردند.

وی در ادامه ضمن برشماردن اهداف باشگاه پاس تهران ادامه داد: هدف اصلی پاس همیشه جدای از قهرمانی ارائه یک جنبه پهلوانی از ورزش بوده است. یعنی اول برای ما اخلاق در اولویت است و بعد نتیجه. این چیزی است که در این چند ساله همیشه برای ما سرلوحه بوده و اجازه ندادیم قهرمانی بر پهلوانی و جوانمردی مزیت پیدا کند. امسال نیز با خواست خدا همین شیوه را ادامه می‌دهیم.

نایب رئیس هیئت فوتبال ناجا همچنین به شعار جدید تیم فوتسال پاس “پاس تیمی به وسعت ایران” اشاره کرد و ادامه داد: باشگاه پاس متعلق به تمام مردم ایران است. ما در تیم فوتسال پاس بازیکنانی از جای‌جای ایران داریم و این باعث افتخار ماست که میزبان جوانانی از قومیت‌ها و شهرهای مختلف ایران هستیم. لازم است یادآوری کنم درهای باشگاه پاس به روی تمامی جوانان مستعدی که قصد دارند ورزش قهرمانی را در دوران خدمت خود ادامه دهند باز است. و می‌توانند با ارائه درخواست در تست‌های تیم‌های مختلف باشگاه شرکت کنند.

وطن‌خواه در ادامه با تقدیر از بازیکنان و کادر فنی پاس بدلیل نتایج خوب هفته‌های نخست لیگ یک افزود: تیم فوتسال پاس خوشبختانه فصل جدید را بسیار پرقدرت و با صلابت آغاز کرده است. چیزی که البته از این کادر فنی و بازیکنان انتظار می‌رفت. کادر فنی جوان و خوش فکر و خوش آتیه و بازیکنانی که امسال تیم بودن را به معنای واقعی کلمه نشان دادند.

وی ضمن تقدیر از کادر فنی پاس ادامه داد: کادر امسال ما با حضور سعید دل‌انگیز در راس آن و آقایان جواد رضائی، پویا کریم‌نظرو آرمین دانشجو جزو جوان‌ترین کادرهای فنی لیگ ایران است. اما این کادر در عین جوانی بسیار فنی و پخته عمل کرده است و امیدواریم با حضور آن‌ها نتایج خوب پاس ادامه داشته باشد. و ما بتوانیم گوشه چشمی به صعود لیگ برتر داشته باشیم.

عضو مجمع سازمان لیگ فوتسال با تقدیر از برگزاری خوب مسابقات لیگ یک فوتسال گفت: در پایان جا دارد یک تقدیر و تشکر داشته باشم از آقای آرش جابری و همکاران ایشان در سازمان لیگ فوتسال بخاطر برگزاری آبرومندانه مراسم قرعه‌کشی لیگ دسته یک که شخصیت خوبی به این لیگ داد. همچنین با ارائه برنامه مسابقات تا پایان فصل و برگزاری مناسب و سر وقت بازی‌ها نشان دادند نگاه ویژه به لیگ یک کشور دارند. امیدوارم حضور آقای جابری که هم جوان و هم با دانش و مجرب است باعث پیشرفت و شکوفایی بیش از پیش فوتسال ما شود.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker