مصاحبه ها

پرهیزکار :بررسی میزبانی جام باشگاه های آسیا ادامه دارد

داوود پرهیزکار از ادامه روند میزیانی مسابقات جام باشگاه های فوتسال آسیا 202 گفت.

به گزارش فوتسال کمپ ، در حالی که در چند روز گذشته از شهر ها تبریز ، ارومیه و اصفهان به عنوان میزبان جام باشگاه های فوتسال آسیا 2020 نامبرده شد ، داوود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال از بررسی شهرها و شرایط موجود برای این امر گفت.

وی از حضور مقامات آسیا در اصفهان گفت : با توجه به اینکه کلاس‌های دوره کارگاه آموزشی فوتسال از ۳ روز پیش در تهران زیر نظرمدرسین فوتسال آسیا آغاز شد، قرار است این کلاس‌ها امشب به پایان برسد. مسئولان تیم گیتی پسند اصفهان از مدرسین فوتسال آسیا و ایتالیا دعوت کردند تا بازی شهرآورد بین تیم های هایپر شهر و گیتی پسند را از نزدیک تماشا کنند و به همین دلیل آنها با این دعوت موافقت کردند.

این اشخاص فقط ۳ روز در ایران حضور دارند تا کلاس‌های دوره کارگاه آموزشی فوتسال را برگزار کنند و قرار است بعد از تماشای بازی تیم های اصفهانی به کشورشان باز گردند. همان طور که گفتم آن‌ها فقط به دعوت باشگاه گیتی پسند برای تماشای این بازی می‌روند و ربطی به درخواست ما برای میزبانی جام باشگاه‌های آسیا ندارد.

در پایان آقای پرهیزکار اشاره کرد : ما نامه AFC را به تازگی دریافت کرده ایم و هم اکنون در حال بررسی سالن‌ها و شرایط میزبانی هستیم. همان طور که می‌دانید ما فرصت کافی داریم تا درخواست میزبانی خود را به کنفدراسیون فوتسال آسیا ارسال کنیم.

با توجه به اینکه ما در کشورمان از سالن‌های بسیار خوب و مجهزی داریم ابتدا باید امکانات و تجهیزات خود را به خوبی بررسی و بعد از آن درخواست خود را برای میزبانی جام باشگاه‌های آسیا ارسال کنیم.

 

 

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker