مسابقات و لیگمصاحبه ها

بی غم : هواداران از ما یک بازی خوب را می خواهند.

حمید بی غم سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان از درخواست هواداران تیمش و لزوم افزایش نظارت ها در فوتسال گفت.

به گزارش فوتسال کمپ ، سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان نیز مانند همتای خود یعنی یعقوب مراقی در تیم فوتسال حفاری اهواز ، از حواشی بازی هفته پانزدهم بین این دوم گفت و بر درخوسات هوادارن تیمش در مورد یک بازی خوب و لزوم افزایش نظارت ها در فوتسال گفت.

وی گفت : فوتسال پر برخورد است و من فکر می کنم تیم ما خوب بازی کرد. بازیکنان ما درگیری نداشتند و بسیار خوب بازی کردند، تیم ما موقعیت های زیادی را از دست داد، تیم ما برای برد به این بازی آمده بود و همین باعث شد که فشار زیادی روی آن ها باشد.

بی غم در پایان مورد هواداران تیم فوتسال گیتی پسند نیز گفت و افزود : هواداران از ما یک بازی خوب را می خواهند و همین باعث می شود فشار بر روی بازیکنان زیاد شود.به دلیل اینکه بازی ها پلی آف است مهم است که تیم ما در چهار تیم برتر باشد پس وظیفه من این است که بازیکنان را در حد عالی نگه دارم تا بتوانند در بازی های آینده نیز نتایج خوبی کسب کنند.

از نظر من اگر نظارت ها در فوتسال زیاد شود کمتر شاهد این حواشی و درگیری ها خواهیم بود، کسانی که در این بازی حاشیه ایجاد کردند باید محروم شوند اگر این اقدامات صورت نگردد مردم از فوتسال زده خواهند شد.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker