مسابقات و لیگ

حرکات بحرینی گلر،تشنج در لیگ دسته اول فوتسال

در هفته اخیر فوتسال لیگ دسته اول در یکی از بازی ها تعدد مصدوم شدن دروازبان تیم میزبان باعث تشنج شد.

به گزارش فوتسال کمپ ، در بازی بین تیم ها فوتسال  کراپ الوند و فودکا تهران ،بعد از گل 3 امتیازی میزبان تهرانی دروازه بان این تیم ( عمدا یا سهوا ) مکرر خود را بر روی زمین انداخته و درخواست کارد پزشکی برای وی صورت می گرفت در همین باره مصاحبه ای از سرمربی تیم کراپ الوند منتشر شده است.

سرمربی تیم فوتسال کراپ الوند گفت : متاسفانه دروازه‌بان حریف بیشتر از ۵بار و هر دفعه در حین شکل‌گیری حملات تیم ما خودش را عمدا به زمین می‌انداخت اما بی‌تجربگی داور کمک می‌کرد تا هر بار بیشتر از ۲ تا ۳ دقیقه بازی متوقف شده و بازیکنان حریف بتوانند نفس بگیرند.

من واقعا نمی‌دانم باید چگونه این مشکل را بازگو کنم که از داور بی‌تجربه در لیگ یک استفاده نکنند اما ایشان هر بار فقط روی سر گلر حریف رفت و بازی را خواباند تا جایی که بازیکنان ما عصبی شده بودند و آخر بازی هم با بازیکنان حریف وارد درگیری لفظی شدند.

می‌دانم باید از این پس تمرکزم را بر روی مسائل داوری بگذارم یا فنی اما ما در این بازی از موقعیت‌های خوبمان استفاده نکردیم تا هر چه از زمان می‌گذشت بیشتر کارهای تیم حریف که شبیه به تیم‌های عربی در اتلاف وقت بود، عصبی‌مان کند.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker