فوتسال بانوانمصاحبه ها

صوفی زاده:امید به بهترین عملکرد در مسابقات آسیایی دارم

نایب‌رئیس بانوان فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد با برگزاری اردوهای فوتسال، ایران عملکرد خوبی در رقابت‌های قهرمانی آسیا داشته باشد.

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ ، نایب‌رئیس بانوان فدراسیون فوتبال ، خانم لیلا صوفی زاده در مصاحبه ای از اردو ها تیم ملی فوتسالر بانوان و امیدواریش به نمایش بهترین عملکرد فوتسال بانوان ایران در آسیا گفت.

وی گفت : پس از مشخص شدن سرمربی و کادر فنی تیم ملی فوتسال بزرگسالان بانوان، اردوهای این تیم از هفته آینده آغاز می شود و تا اعزام به مسابقات به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

کادر فنی این تیم چند بازی  تدارکاتی را با اوکراین و  چین  پیشنهاد داده است که در کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی باید مورد بررسی قرار بگیرد. ضمن اینکه در اول و دوم اسفند ماه میزبان تیم روسیه خواهیم بود تا با این تیم مسابقه دوستانه برگزار کنیم. همانطور که می دانید طبق تفاهم نامه ای که با فدراسیون فوتبال روسیه در خصوص برگزاری بازیهای تدارکاتی و دوستانه فوتسال بسته شده، مسابقات تدارکاتی به صورت رفت و برگشت برگزار می شود. بر همین اساس اردیبهشت ماه سال ۹۹ نیز ملی پوشان به روسیه اعزام خواهند شد تا در تورنمنت بین المللی معتبر روسیه و پس از تایید کمیته فوتسال و کمیته فنی و توسعه فوتسال شرکت کنند.

در پایان مصاحبه نیز گفت : اردوها و بازیهای تدارکاتی این تیم به منظور حضوری پر قدرت در مسابقات جام ملتهای آسیا که در تیر ماه سال ۹۹ در کشور کویت برگزار می شود، است و امیدوارم بتوانیم با حضور در این بازیها عملکرد قابل قبول و مطلوبی را به جای بگذاریم.

با توجه به دعوت نامه ای که به فدراسیون فوتبال ایران ارسال شده تیم ملی زیر ۲۳ سال بانوان باید در مسابقات کافا( منطقه ای جنوب و مرکز آسیا) که از ۲۹ آبان ماه به مدت ۱۰ روز در تاجیکستان برگزار می شود، حضور یابد. بر همین اساس با تایید کمیته فنی و توسعه فوتبال تیم ملی بانوان ایران به این دوره از بازیها اعزام خواهد شد. در واقع تعیین رده سنی بر اساس دعوت نامه اعلام شده مشخص بود و تیم  زیر۲۳ سال ایران در قالب بازیکنان جوان و تعدادی از بازیکنان بزرگسال به این دوره از مسابقات اعزام می شوند.

پس از بررسی کمیته فنی و توسعه هدایت تیم ملی فوتبال زیر ۲۳ سال را مریم آزمون بر عهده دارد. به زودی اردوی تدارکاتی این تیم پیش از اعزام به تورنمنت کافا آغاز خواهد شد.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker