مصاحبه ها

طاها نعمتیان :ناظم الشریعه هوای بازیکنان جدید را دارد

بازیکن تیم ملی فوتسال و تیم فوتسال سن ایچ ساوه در مصاحبه ای از تیم ملی فوتسال و فدراسیون فوتبال گفت.

به گزارش فوتسال کمپ ، طاها نعمتیان بازیکن تیم ملی فوتسال و تیم فوتسال سن ایچ ساوه مصاحبه جدید را انجام داده است.

وی بیان کرد : شرایط تیم ملی خدا را شکر بسیار خوب است و با توجه به آن که تمرینات تیم ملی دیروز به پایان رسید تمامی بازیکنانی با انگیزه بالا در تمرینات حاضر شدند و ما در این اردو خود را آماده شرکت در رقابت‌های چهار جانبه مشهد کردیم و امیدوارم که بتوانیم در مسابقات مشهد که با حضور تیم‌های خوب اروپایی برگزار می‌شود، بهترین نتایج را کسب کنیم تا با آمادگی بالایی وارد مسابقات جام ملت‌های آسیا شویم.

بسیار خوشحالم که به تیم ملی دعوت شده ام و در کنار بازیکنان با تجربه تیم ملی حضور داشتم و از همین جا از کادر فنی تیم ملی و شخص ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی ممنونم که هوای بازیکنان جوان را دارد و همان طور که می‌دانید سرمربی تیم ملی سعی دارد در همه تمرینات از بازیکنان جوان هم دعوت کند تا استعداد‌های خود را نشان دهند. همچنین امیدوارم که بازیکنان جوان تیم ملی بتوانند با عملکرد خوب خود جایگزین‌های مفیدی برای بازیکنان با تجربه باشند.

نعمتیان افزود : حمایت‌های فدراسیون فوتبال از تیم ملی بد نیست و تا حدود بسیاری حمایت‌های خود را انجام داده اند و امیدوارم که این حمایت‌ها را تا جام ملت‌ها هم ادامه دهند تا با آمادگی بالایی وارد مسابقات شویم.

سن ایچ در این فصل از رقابت‌ها عملکرد خوبی داشته است، اما در دو هفته گذشته کمی با بد شانسی رو به رو شدیم و باعث شد که در برابر تیم‌های شهروند ساری و فرش آرا مشهد شکست بخوریم.

در پایان نیز از بازی مس سونوگون گفت : ازی این هفته ما برابر مس سونگون یک دیدار بسیار سخت است، اما با تلاش بازیکنان و کادر فنی تیم سعی می‌کنیم برابر مس سونگون بهترین نتیجه را کسب کنیم تا بتوانیم عملکرد خوب خودمان در نیم فصل اول را دوباره تکرار کنیم.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker