مسابقات و لیگمصاحبه ها

مصطفوی :در بازی های بعد حرف زیادی برای گفتن داریم.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین شهر بعد از پیروزی تیمش مقابل اهورا بهبهان مصاحبه ای کرده است.

به گزارش فوتسال کمپ ، در حالی که محمد حجت سرمربی تیم فوتسال اهورا بهبهان از باخت تیمش مقابل هایپر شاهین شهر  در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال ایران گفت و بازیکنان خود را تحسین کرد ، مهدی مصطفوی نیز بعد از این بازی از رسیدن بازیکنانش به خود باوری و نمایش ها بعدی تیمش گفت.

وی گقت :  با وجود اینکه در خانه حریف بازی می کردیم عملکرد خوبی داشتیم، در نیمه نخست تیم برتر میدان بودیم و در نیمه دوم بازی را به خوبی کنترل کردیم.تیم ما در نیم فصل اول لیگ خوب نبود همچنین مشکلات تیم در تمرین تاثیر گذاشت و موجب شد تا خوب نباشیم اما اکنون بازیکنان با آرامش بهتری بازی می کنند و نتایج خوبی کسب کردیم.از بازیکنانم در این دیدار رضایت دارم و با این حال که تیم حریف در خانه بازی می کرد اما بازی خوب و پایاپایی را به نمایش گذاشتیم.

مصطفوی تصریح کرد : در نیمه دوم دقت بازیکمان ما بیشتر بود و توانستیم به برد برسیم. تیم ما تلفیقی ازبازیکنان جوان و باتجربه است و در بازی های آینده حرف های بسیاری برای گفتن داریم.در طول هفته گذشته تیم حریف را به خوبی آنالیز کردیم و در بازی امروز سعی کردیم مهره های هجومی آنها را کنترل کنیم، بازیکنانمان بسیار پرتلاش و جنگنده ظاهر شدند و در حالی که بازی مساوی پیش می رفت در دقایق پایانی گل ششم خود را به ثمر رساندیم.  تیم هایپر شاهین‌ شهر در هفته دوم از مرحله رفت لیگ برتر فوتسال کشور در ورزشگاه تختی‌ این شهر میهمان تیم اهورا بهبهان بود که در پایان با نتیجه ۶ بر پنج به برتری رسید.

در پایان نیز اظهار داشت : شرایط تیم ما روز به روز بهتر می شود و کسب این سه امتیاز باعث ایجاد روحیه بیشتر نزد بازیکنان شد. ما تیم خوبی داریم و در آینده از بازیکنانمان بیشتر می شنوید.آنها تیم بومی و پرتلاشی هستند و رقابت پایاپایی بین ما بود. ما اولین سال حضورمان را در لیگ برتر تجربه می کنیم  و بی شک بازیکنانمان برای هماهنگی بیشتر نیاز به زمان دارند.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker