اخبار بازیکنانمصاحبه ها

سنگ سفیدی:از بازی با اسلوواکی درسهای زیادی گرفتیم.

محمدرضا سنگ سفیدی: شیوه بازی تیم ملی بلاروس شبیه به اسلواکی است و این 2 از یکدیگر متفاوت نیستند.

به گزارش فوتسال کمپ ، بعد از تساوی با تیم ملی فوتسال اسلوواکی و در آستانه بازی تیم های ملی فوتسال ایران و بلاروس در تورنمنت بین المللی مشهد2019 ، محمدرضا سنگ سفیدی بازیکن تیم ملی فوتسال و به ثمر رساننده گل در بازی قبلی از بازی با تیم ملی فوتسال اسلوواکی و بازی پیش رو گفت.

وی اظهار داشت : بازی با تیم ملی اسلواکی یکی از دیدار‌های بسیار خوب ما در این چند ماه اخیر بود. اسلواکی تیم کاملاً فیزیکی بود و فوتسال را به خوبی بازی می‌کرد و ما هم در ابتدای این دیدار کمی تحت تاثیر فضای سالن قرار گرفتیم و همچنین بازیکنان با هم کمی ناهماهنگ بودند و همین موضوع باعث شد که تمرکز خود را از دست بدهیم و در دقایق اول بازی ۲ گل را دریافت کنیم. خدا را شکر با صحبت‌هایی که کادر فنی با بازیکنان انجام داد به بازی برگشتیم و حتی در دقایق پایانی هم با ۲ گل از حریف پیش بودیم، اما به خاطر ناهماهنگی که بین بازیکنان وجود داشت، باعث شد بازی مساوی شود.در بازی‌های دوستانه نتیجه بازی‌ها زیاد اهمیت ندارد، مهم این است که بتوانیم در این دیدار‌ها نقاط ضعف خود را برطرف کنیم. همچنین ما از بازی با اسلواکی درس‌های زیادی گرفتیم و امیدوارم که در دیدار دوم بتوانیم برابر اسلواکی بهترین عملکرد را داشته باشیم.

محمدرضا سنگ سفیدی
سنگ سفیدی:از بازی با اسلوواکی درسهای زیادی گرفتیم.

وی در مورد بازی امروز برابر بلاروس نیز بیان کرد : شیوه بازی تیم ملی بلاروس خیلی شبیه به اسلواکی است و آن‌ها به مانند اسلواکی‌ها از قدرت بدنی بالایی برخوردار هستند. بلاروس تیمی است که در بازی‌های دوستانه گذشته خود موفق شده ایتالیا را شکست دهد و همین نشان می‌دهد که بازی با این تیم بسیار سخت خواهد بود، اما همان طور که گفتم ما به دنبال نتیجه گرفتن نیستیم و می‌خواهیم که با یک بازی خوب نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کنیم.وز اول که به مشهد آمدیم من اصلاً فکر نمی‌کردم از ما زیاد حمایت شود، اما وقتی روز گذشته در بازی با اسلواکی تماشاگران مشهدی را دیدم واقعا شوکه شدم و آن‌ها حمایت بسیار خوبی را از تیم ملی انجام دادند و جا دارد همین جا از مردم خوب مشهد تشکر کنم و امیدوارم که در ۲ بازی آینده هم تماشاگران از ما حمایت کنند تا بتوانیم بهترین عملکرد خود را نشان دهیم.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker