تیم های ملیمصاحبه ها

ناظم الشریعه : تعامل خوبی با باشگاه ها داریم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران از اهمیت و شرایط جذب اسپانسر تا تعامل با باشگاه ها گفت.

به گزارش فوتسال کمپ ، محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان در مصاحبه ای گفت : اگر می‌خواهیم که تیم‌های لیگ برتری را به خاطر مشکلات مالی از دست ندهیم، فدراسیون فوتبال باید وارد عمل شده و بخش خصوصی را فعال‌تر کند. فوتسال در کشور ما بر خلاف فوتبال هزینه سنگینی ندارد و ما می‌توانیم به راحتی با جذب چند حامی مالی خوب و قوی لیگ پویایی را داشته باشیم. جذب حامیان مالی در فوتسال کار سختی نیست و مدیران باشگاه‌های ما هم باید نگاه خود را به این بخش‌ها معطوف کنند که در این راه فدراسیون فوتبال می‌تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

وی در مورد مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا که اسفند ماه در ترکمنستان برگزار می شود گفت :  مسابقات جام ملت‌های آسیا امسال نسبت به دوره‌های گذشته متفاوت است. نمونه اش را می‌توان در مسابقات قهرمانی زیر ۲۰ ساله‌های آسیا و جام باشگاه‌های آسیا دید که تیم‌های آسیایی برابر تیم‌های ملی و باشگاهی ما توانستند عملکرد فوق العاده‌ای داشته باشند.

سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد قهرمانی در آسیا گفت : تیم‌های آسیایی در این چند سال اخیر سطح فوتسالشان نسبت به سال‌های گذشته بسیار تغییر کرده است. به هر حال شرایط برای قهرمانی مجدد در آسیا سخت شده، اما شدنی است. همچنین با تعامل خوبی که بین تیم ملی با باشگاه‌ها به وجود آمده می‌توانیم دوباره عنوان قهرمانی آسیا را بدست آوریم.

لیگ برتر فوتسال ایران
ناظم الشریعه : تعامل خوبی با باشگاه ها داریم.

محمد ناظم الشریعه در مورد باشگاه های فوتسال کشور گفت : این موضوع شامل ۲ قسمت است. یکی بحث فنی است که مربوط به کادر فنی می‌شود و یکی هم بحث مربوط به مدیریت باشگاه‌ها است که چگونگی برگزاری مسابقات لیگ و مرحله پلی آف را شامل می‌شود. خوشبختانه با جلسات خوبی که به خصوص دیروز با مدیران باشگاه‌های لیگ برتری برگزار کردیم، موفق شدیم به هماهنگی‌های بسیار خوبی دست پیدا کنیم. نتیجه این تعامل را می‌توان در مسابقات آینده که تیم ملی در جام ملت‌های آسیا و همچنین جام جهانی در پیش دارد ببینیم.یکی از بهترین کار‌هایی که کمیته فوتسال در این چند سال اخیر انجام داده همین برگزاری جلسات با مدیرعامل‌های باشگاه‌ها است که روز گذشته با حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

وی در پایان از تغییرات در لیگ برتر فوتسال گفت و اظهار داشت :در جلسه دیروز مدیرعامل‌های باشگاه‌ها نظرات خود را بیان کردند و از آن طرف هم صحبت‌های کادر فنی تیم ملی را هم شنیدند. به اعتقاد من مسائلی که از این جلسه بیرون آمد خروجی بسیار خوبی داشت و جا دارد از تمامی مدیرانی که روز گذشته در این جلسه حضور پیدا کردند تشکر کنم. امیدوارم نتیجه خوب این جلسه را در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا و همچنین جام جهانی مشاهده کنیم.در هر صورت با هر برنامه‌ای هم ما متضرر می‌شویم و هم باشگاه‌ها و هر تصمیمی گرفته شود، دو طرف متضرر می‌شوند، اما باید این کار را انجام دهیم و به نظرم بهترین تصمیم هم در جلسه گرفته شد. امیدوارم مشکلی در ادامه راه پیش نیاید و هم ما و هم باشگاه‌ها طبق برنامه پیش برویم. مهمتر از همه هم بازیکنان هستند که سالم بمانند و بتوانیم به نتیجه‌ای که می‌خواهیم برسیم.جابه‌جایی خاصی انجام نشد. طبق صورتجلسه قبلی قرار بود بازیکنان در تاریخ ۲۷ دی ماه تحویل ما داده شوند، اما این تاریخ به سی‌ام تغییر کرد. به‌هرحال باید به باشگاه‌ها هم حق داد، آنها هم هزینه کرده‌اند و سخت‌شان است، ولی ما هم شرایط‌مان دشوار است.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker