اخبار فوتسالمصاحبه ها

پرهیزکار:پاداش تیم ملی فوتسال قبل از جام ملتها پرداخت می شود.

رئیس کمیته فوتسال از اهمیت این رشته برای فدراسیون و رئیسش گفت.

به گزارش فوتسال کمپ ، داوود پرهیزکار رئیسکمیته فوتسال ، در مصاحبه ای از اهمیت رشته ورزشی فوتسال برای اعضای فدارسیون فوتبال به خصوص برای  مهدی تاج گفت و اظهار داشت : هفته گذشته جلسه‌ای را با حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار کردیم و در آنجا مهدی تاج نشان داد که به فوتسال هم اهمیت می‌دهد. با صحبت‌هایی که با رئیس فدراسیون فوتبال انجام دادیم قرار شد پاداش بازیکنان تیم ملی تا قبل از آغاز جام ملت‌های آسیا پرداخت شود.

وی در مورد زمان برگزاری پلی آف لیگ برتر فوتسال نیز گفت : قرار است تا ۳۰ دی، قبل از آغاز مسابقات جام ملت‌های آسیا مرحله اول پلی آف به اتمام برسد و چهره ۴ تیم صعود کرده مشخص خواهد شد و بعد از آن بازیکنان در اختیار کادر فنی قرار می‌گیرند تا خود را برای مسابقات آسیایی آماده کنند. قرار شد ۱۸ اسفند که تیم ملی از بازی‌های جام ملت‌های آسیا برگشت، با حضور تیم‌های اول تا چهارم مرحله پلی آف جلسه‌ای را برگزار می‌کنیم تا در آنجا تاریخ دقیق مرحله دوم را مشخص کنیم.

وی ادامه داد : تیم ملی فوتسال کشورمان امسال و سال آینده ۲ رقابت بسیار مهم آسیایی و جهانی را در پیش خواهد داشت و به خاطر همین موضوع برای آن که نه تیم ملی ضرر ببیند و نه تیم‌های لیگ برتری فوتسالمان دچار مشکل شوند، فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت جلسه‌ای را با حضور مدیرعامل‌های باشگاه‌ها و همچنین کادر فنی تیم ملی برگزار کند تا در آنجا درباره مسائل مختلف از جمله بازی‌های لیگ و همچنین بازی‌های تیم ملی در رقابت‌های آسیایی بحث و گفت و گو کنیم.در آن جلسه که شخص رئیس فدراسیون فوتبال هم حضور داشت اعضا در نهایت به یک جمع بندی بسیار خوبی دست پیدا کردند و به اعتقاد من برگزاری این نوع جلسات می‌تواند به ما در آینده کمک کند تا تیم ملی قدرتمندی را راهی مسابقات کنیم.

لیگ برتر فوتسال ایران
پرهیزکار:پاداش تیم ملی فوتسال قبل از جام ملتها پرداخت می شود.

پرهیزکار در پایان گفت : در نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر، جلسه‌ای بین کادر فنی تیم ملی با اعضای هئیت رئیسه سازمان لیگ برگزار شد. در آن جلسه اعضا تصمیم گرفتند که مسابقات تا ۲۷ دی ماه به پایان برسد، اما به خاطر وقفه ۲ هفته‌ای که رد مسابقات لیگ به وجود آمد زمان بازی‌ها طولانی شد و به همین دلیل روز گذشته مدیرعامل‌های باشگاه‌ها و کادر فنی تیم ملی با هم نشستی را برگزار کردند تا در آن زمان دقیق برگزاری مسابقات پایانی لیگ و همچنین زمان دیدار‌های مرحله پلی آف را مشخص کنند. خدا را شکر تصمیمات خوبی گرفته شد تا هر ۲ طرف از این موضوع سود ببرند. یعنی نه تیم ملی ضرر ببیند و نه باشگاه‌ها دچار مشکل شوند.

 

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker