فوتسال بانوانمسابقات و لیگ

هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال بانوان

نامی نو متوقف شد؛ جدال حفاری و مس برنده نداشت

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ و به نقل از سایت پایگاه خبری ورزش زنان ایرانی ،هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال بانوان روز جمعه ۴ بهمن ۹۸ برگزار شد و تساوی در بازی بزرگ هفته در اهواز سبب شد تیم فوتسال بانوان هیئت خراسان رضوی با یک پیروزی پرگل از رده سوم به صدر جدول صعود کند.

در اهواز، تیم صدرنشین یعنی ، تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان به مصاف تیم رده دومی حفاری خوزستان رفت که این دیدار نزدیک و دیدنی در نهایت با تساوی ۳ بر ۳ پایان یافت. این تساوی سبب شد مس رفسنجان صدر جدول را از دست بدهد و هیئت خراسان رضوی با تفاضل گل بهتر نسبت به مس در صدر بایستد.

تیم فوتسال بانوان هیئت خراسان رضوی که به شیراز سفر کرده بود برابر پارس آرا کار ساده ای در پیش داشت و ۹ بر صفر صاحب برد شد. محدثه محمدی (۴ گل) سارا شیربیگی (۲ گل) مرضیه توفیقی نسب، نسیمه غلامی و بازیکن حریف برای تیم فوتسال بانوان  هیئت خراسان در این بازی موفق به گلزنی شدند.

هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال بانوان
هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال بانوان

شگفتی هفته اما در بازی تیم های فوتسال بانوان  نامی نو و پویندگان رخ داد و نامی نو اصفهان نتوانست پویندگان صنعت فجر شیراز را شکست دهد تا تقریباً شانس صعود به پلی آف را از دست بدهد. آنها که با شکست هفته قبل برابر تیم فوتسال بانوان سایپا امید خود به راهیابی به پلی آف را کمرنگ می‌دیدند امروز با تساوی ناامید کننده یک بر یک عملاً شانسی برای راهیابی به پلی آف ندارند.

سایپا اما در روزی که نیلوفر اردلان را روی نیمکت خود نداشت و پریا چکانی سرپرست این تیم مسئولیت هدایت تیم را بر عهده گرفته بود در خانه ۳ بر یک شهروند ساری را برد. فاطمه حسینی در بازی امروز برای سایپا هت تریک کرد تا سایپا تا حدود زیادی حضور خود در پلی آف را نهایی کند.

در کرمان تیم دختران کویر به راحتی ۶ بر صفر تیم فوتسال بانوان هیئت فوتبال اصفهان را در هم کوبید. فائزه ریحانی (۲ گل) نرگس کریمی نسب (۲ گل) یاسمین مروت نژاد و زهرا اسدی گلزنان دختران کویر بودند. تفاضل گل تیم هیئت اصفهان با این شکست از عدد منفی ۱۰۰ عبور کرد.

تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان در خانه نتیجه‌ای خیره کننده گرفت و ۶ بر یک رهیاب تهران را برد. باور کردنی نیست که رهیاب توانسته باشد حفاری قدرتمند را در اهواز ناکام کند. در هر حال این رهیاب هیچ شباهتی به تیمی که حفاری را در اهواز زمین گیر کرد ندارد.

در این بازی لیلا اقبالی (۲ گل) کافیه هزاریان (۲ گل) راحله رفیعی زاده و پریوش خلیلی دروازه تیم رهیاب را گشودند. هر دو تیم البته فاقد شانس حضور در پلی آف بودند و این دیدار، رقابتی برای همسایه‌های میانه جدولی بود.

نتایج کامل دیدارهای هفته بیست و دوم از این قرار است:

حفاری خوزستان ۳ مس رفسنجان ۳

سایپای تهران ۳ شهروند ساری ۱

نامی نو اصفهان ۱ پویندگان صنعت فجر شیراز ۱

پارس آرای شیراز صفر هیئت فوتبال خراسان رضوی ۷

پالایش نفت آبادان ۶ رهیاب تهران ۱

دختران کویر مس کرمان ۶ هیئت فوتبال اصفهان صفر

هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال بانوان
هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال بانوان

 

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker