فوتسال بانوانمصاحبه ها

ایرانمنش:دیگر روی تیم ملی فوتسال بانوان نمی توان حساب کرد

سرمربی تیم فوتسال بانوان دختران کویر مس از شرایط تیم ملی فوتسال بانوان گفت.

به گزارش اخبار فوتسال بانوان ، سعیده ایرانمنش  سرمربی تیم فوتسال بانوان دختران کویر مس از شرایط تیم ملی فوتسال بانوان گفت.

خانم ایرانمنش اظهار داشت :  با تعطیلی لیگ، اردوها و دیدارهای تدارکاتی ملی‌پوشان بدلیل شیوع ویروس کرونا دیگر نمی‌توان روی تیم ملی حساب باز کرد، زیرا فشار زیادی روی بازیکنان قرار دارد و آنان استرس این را دارند که بعد از عید باید در مرحله پلی‌آف بازی کنند و با مصدومیت وارد اردو شوند. اگر پلی‌آف لیگ برگزار نمی‌شد اکنون قهرمان لیگ مشخص بود و ملی‌پوشان نیز با آرامش استراحت می‌کردند تا بعد از عید به تمرینات خود در اردوها ادامه دهند.

یک لیگ ۱۲ تیمی نیازی به برگزاری مرحله پلی‌آف ندارد، زیرا دیدارها در این فصل از لیگ فوتسال زنان به حدی جذاب بود که قهرمانی بین چهار تیم تقسیم شد. تنها تیمی که با قرعه‌کشی مجدد و برگزاری پلی‌آف مخالف بود ما بودیم. برپایی این مرحله بی‌فایده و اشتباه بود و الان همه تیم‌ها مخالف آن هستند.

وی افزود : سطح لیگ جز قضاوت داوران خوب بود. هفته پایانی قهرمانی فصل با برد چهار تیم اول جدول جذابیت خوبی داشت. با برگزاری مرحله حذفی کار به جایی رسیده که همه چیز تعطیل شده و برنامه‌ها بهم ریخته است و بازیکنان بدون تمرین هستند و شرایط وخیمی برای آنان بوجود آمده است. آنان تا به آمادگی لازم برای ادامه مرحله پلی آف برسند طول می‌کشد.

تیم فوتسال بانوان دختران کویر مس
ایرانمنش:دیگر روی تیم ملی فوتسال بانوان نمی توان حساب کرد

در دیدار برابر مس رفسنجان بازیکنان مصدوم زیادی داشتیم که در این دیدار حضور نداشتند. تیم مس رفسنجان از لحاظ مهره‌ای بسیار خوب اما غیربومی است با این حال شهرآورد خوبی را پشت‌سر گذاشتیم و بازیکنانم با وجود حساسیتی که این دیدار داشت خوب بازی کردند.

ایرانمنش در پایان اظافه کرد : فدراسیون در فصل بعد با تفکر بیشتری برای لیگ برتر برنامه‌ریزی کند. در بحث داوری انتقادپذیر باشیم و برای ساختن خود سعی کنیم اشتباهات را برطرف کنیم. به نظرم اگر انتقاد به جا و سازنده باشد به رشد داور کمک می‌کند. همچنین برای آنکه تیم‌ها ضرر و هزینه گزافی پرداخت نکنند، مرحله پلی‌آف را حذف کنند تا مثل سال گذشته به لیگ فوتسال زنان آسیب نرساند.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker