فوتسال بانوانمصاحبه ها

شریف : چه تفاوتی بین زنان و مردان فوتسالیست است؟

سرمربی تیم فوتسال بانوان هئیت فوتبال خراسان از لغو مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان گلایه کرد.

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ ، فاطمه شریف سرمربی تیم فوتسال هئیت فوتبال خراسان از لغو لیگ برتر فوتسال بانوان و برگزاری لیگ برتر فوتسال آقایان گلایه کرد.

وی گفت : از ابتدای هفته ۳ مرتبه استعلام گرفتیم که آیا بازی برگزار می‌شود یا خیر و هر سه بار از سوی جابری و نصیری به ما اعلام شد که مسابقات برگزار می‌شود. حتی شهرزاد نصیری روز چهارشنبه در مصاحبه‌ای اعلام کرد که این مسابقات برگزار می‌شود اما سرانجام روز پنجشنبه و یک روز قبل از آغاز مسابقات بازی‌ها را لغو کردند و به ما اعلام شد دستور از وزارت ورزش رسیده است.چرا باید در بخش زنان تصمیم‌های ناگهانی گرفته شود. مسابقات ما در روز جمعه در فاصله ۲۴ ساعت به زمان شروع مسابقه لغو شد اما روز شنبه پلی آف مردان برگزار شد!

فاظمه شریف ادامه داد : این برای چندمین بار است که تیم ما دچار ضرر مالی می‌شود. نخستین بار، زمانی که با تیم ستارگان ورامین بازی داشتیم در حالی که از گوشه و کنار شنیده می‌شد این تیم از مسابقات کناره گیری خواهد کرد اما به ما اعلام شد که بازی برگزار خواهد شد و ما از مشهد به ورامین رفتیم اما بازی به دلیل کناره گیری تیم ستارگان لغو شد. دومین بار نیز به دلیل ناآرامی‌های کشور، مسابقه ما لغو شد.ما باید در آن هفته به کرمان سفر می‌کردیم و بلیت‌ها را تمدید کردیم و سپس به ما اعلام شد که این بازی نیز برگزار نخواهد شد وسومین بار نیز در مسابقات پلی آف در حالی که ما از روز سه شنبه به رفسنجان رفتیم و حدود ۱۶ میلیون تومان برای تهیه بلیت پرداخت کرده بودیم مسابقات ما را لغو کردند آن هم در فاصله ۲۴ ساعت تا آغاز مسابقه. به غیر از هزینه بلیت، پول هتل و خرد و خوراک بازیکنان نیز در این چند روز را محاسبه کنید.

وی اضافه کرد : تیم ما از سایر تیم‌ها ضرر بیشتری کرد. این قبیل رفتارها باعث می‌شود تا تیمی مانند ما که از سوی هیئت فوتبال حمایت می‌شود انگیزه کافی برای ادامه کار نداشته باشد. تیم سایپا یک روز قبل از مسابقات به اهواز رفت اما ما به دلیل مشکلات پرواز از روز سه شنبه در رفسنجان اسکان پیدا کردیم. تمام اینها هزینه بر است. جدا از خستگی مسیر را.می دانم که سازمان لیگ و نصیری نیز تابع وزارت ورزش هستند اما ای کاش با توجه به هشدارهایی که وزارت بهداشت از چند روز گذشته داده کمی زودتر تصمیم به لغو مسابقات می‌گرفتند. از طرف دیگر نمی دانم که چه فرقی بین مسابقات مردان و زنان وجود دارد که پلی آف زنان در روز جمعه لغو شد اما مسابقات مردان در روز شنبه برگزار شد.

تیم فوتسال بانوان هئیت فوتبال خراسان
شریف : چه تفاوتی بین زنان و مردان فوتسالیست است؟

شریف به سوال زمان اعتراض به فدراسیون پاسخ داد و در پایان بیان کرد : بازی بله، همان روز تلفنی اعتراض خود را اعلام کردیم اما به ما گفتند دستور از بالا آمده است و نمی‌توانیم بازی را برگزار کنیم. ما خواستیم همان شب سریعاً به مشهد باز گردیدم اما پرواز نبود و مجبور شدیم یک شب دیگر آنجا بمانیم و روز جمعه بازگردیم.در حال حاضر نیز بازیکنان دیگر انگیزه لازم را ندارند آن هم به این دلیل که به طور ناگهانی خبر لغو مسابقه را اعلام می‌کنند. به همین دلیل تمرینات خود را تعطیل کرده‌ایم البته از سوی دیگر نیز تمام سالن‌ها تعطیل می‌باشد. باید صبر کنیم و ببینیم در ادامه، شرایط کشور به چه صورت خواهد بود و آیا کرونا رفع خواهد شد یا خیر.

 

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker