اخبار فوتسال تهرانمصاحبه ها

مصاحبه نوروزی؛این بار با مدیرعامل مجموعه شهروند قرچک

داوود علیزاده در مصاحبه ای از شرایط و مسائل مختلف به خصوص در زمینه فوتسال تهران ، صحبت کرد

به گزارش اخبار فوتسال تهران فوتسال کمپ ، داوود علیزاده مدیرعامل مجموعه شهروند قرچک در مصاحبه ای به مناسب نوروز از مسائل مختلف گفت.

خودتون رو معرفی میکنید؟

عرض سلام و ادب و احترام .ایام نوروز سال ۹۹ را به جامعه بزرگ فوتسال تهران تبریک میگم. داود علیزاده متولد ۱۱آبان سال ۱۳۶۲ با مدرک تحصیلی کارشناسی مدیریت دولتی هستم.

برنامه آینده شما برای مجموعه شهروند چیه ؟

برای سال جدید با توجه به تعاملی که با باشگاه سفیر گفتمان تهران صورت گرفته احتمالابا نام سفیر گفتمان در تمامی رده های پایه تهران و لیگ کشور حضور خواهیم داشت.

امسال از عملکرد راضی بودین ؟

در سال ۹۸ تیم جوانان در لیگ یک کشور حضور داشت وبا اینکه عملکرد خیلی خوبی داشت نتوانست به لیگ برتر صعود کند تیم نوجوانان ما عملکرد خوبی داشته و توانست از لیگ یک نوجوانان کشور به لیگ برتر کشور صعود کنه و همچنین در لیگ تهران هم تا کنون عملکرد قابل قبولی داشته ولی تیم نونهالان با اینکه در مرحله گروهی لیگ تهران نتایج خوبی داشت و واقعا فوتسال بازی میکرد متاسفانه نتوانست نتیجه لازم را بگیرد.

داوود علیزاده
مصاحبه نوروزی؛این بار با مدیرعامل مجموعه شهروند قرچک

از نظر شما رابطه کار تربیتی و فوتسال تو چیه ؟

به نظرم ورزش و فوتسال بهترین راه جذب جوانان و انجام کارهای تربیتی می باشد.به شرطی که مربیانی که قرار است با نوجوانان و جوانان کار تربیتی کنند به اندازه کافی آموزش لازم را دیده باشند و به کار تربیتی اعتقاد داشته باشند.

هدف و آرزوتون ؟

هدف و آرزوی ورزشی من قهرمانی در لیگ برتر فوتسال بزرگسالان کشور می باشد .

حرف آخر

خداوند را شاکرم از این بابت که به بنده این توان را داد تا بتوان یک تیم را از لیگ مناطق بزرگسالان کشور تا لیگ برتر هدایت و مدیریت کنم و در این مسیر استعدادهای بزرگی را به جامعه فوتسال و تیم ملی معرفی نمایم و در پایان از زحمات تمامی عزیزانی که بنده حقیر را در این مسیر دشوار یاری نمودند کمال تشکر را دارم.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker