تیم های ملیمصاحبه ها

شمسایی: تشکیل تیم ملی «ب» زیر نظر سرمربی تیم ملی فوتسال باشد

پیشکسوت فوتسال گفت: همانطور که در همه دنیا تیم ملی «ب» زیر نظر سرمربی تیم اصلی است، تشکیل این تیم در ایران هم باید زیر نظر سرمربی تیم ملی فوتسال باشد.

به گزارش فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی خبرگزاری “ایرنا” ، «امیر شمسایی» در گفت‌ وگویی در مورد تشکیل تیم ملی فوتسال «ب»، اظهار داشت: در چندین سال گذشته، بارها به مسئولین گفتم که فوتسال ایران باید ۳ تیم داشته باشد چرا که ما استعدادهای زیادی داریم و باید آنها را در ۳ تیم داشته باشیم و هر وقت نیاز شد از این بازیکنان در تیم ملی اصلی استفاده کنیم و به علاوه اینکه به این شکل رقابت بین بازیکنان برای رسیدن به تیم اصلی زیاد می‌شود و کیفیت تیم ملی بالا می‌رود.

تیم ملی فوتسال
شمسایی: تشکیل تیم ملی «ب» زیر نظر سرمربی تیم ملی فوتسال باشد

وی ادامه داد: موضوع تشکیل تیم «ب» باید به طور کامل زیر نظر سرمربی تیم اصلی باشد، همانطور که در همه جای دنیا به همین شکل است. تیم «ب» قرار است به تیم اصلی کمک کند پس به طور حتم سرمربی تیم ملی فوتسال باید از تشکیل و اداره آن اطلاع کامل داشته باشد.

پیشکسوت فوتسال، تصریح کرد: اگر عدالت باشد هر چیزی سر جای خود قرار می‌گیرد و کارها درست پیش می‌رود؛ در ورزش ما هم همین طور است، اگر هر کسی سر جای خودش باشد می‌تواند کار را به درستی پیش ببرد و اگر اینگونه نباشد همه چیز به هم می‌ریزد.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker