اخبار فوتسالتیم های ملی

کمیته فوتسال به دنبال حریف تدارکاتی برای تیم ملی

تیم ملی فوتسال ایران که باید مردادماه امسال در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا شرکت کند به دنبال حریف تدارکاتی مناسب است.

به گزارش فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی خبرگزاری “ایسنا” ، تیم ملی فوتسال ایران اردوی تدارکاتی خود برای حضور در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا را در اوایل بهمن ۹۸ استارت زد اما لغو بازی‌های قهرمانی آسیا به دلیل شیوع بیماری کرونا باعث شد تا اردوهای تیم ملی هم تعطیل شود. در این مدت کمیته فوتسال رایزنی‌های زیادی کرد تا چند حریف تدارکاتی مناسب برای تیم ملی پیدا کند اما برگزاری رویدادهای مهم فوتسالی در قاره‌های مختلف عملاً دست فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال را برای پیدا کردن حریف مناسب بست.

از سوی دیگر آرژانتینی‌ها نیز که قرار بود فروردین‌ماه به ایران بیایند پیش از شیوع بیماری کرونا با پاسخ ندادن به نامه فدراسیون فوتبال مبنی بر حضور در ایران برای انجام بازی دوستانه عملاً این بازی را لغو کردند. حالا در شرایطی که اواسط مرداد ماه به عنوان زمان برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا اعلام شده است، کمیته فوتسال با وجود تعطیلی اکثر رقابت‌های ورزشی و تیم‌های فوتسال باید بار دیگر مذاکره با تیم‌ها برای پیدا کردن حریف تدارکاتی را آغاز کند.

تیم ملی فوتسال ایران
کمیته فوتسال به دنبال حریف تدارکاتی برای تیم ملی

این در حالی است که تیم‌های فوتسال هیچ برنامه‌ای برای مسابقات پیش روی خود ندارند و تنها تیم‌های آسیایی هستند که باید مهیای حضور در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا باشند.  به نظر می‌رسد کرونا نیز عامل مهمی باشد تا کمیته فوتسال در پیدا کردن حریف تدارکاتی درجه یک برای تیم ملی ناکام بماند و با وجود تعطیلی لیگ و زمان کافی برای آماده‌سازی تیم ملی، نبود حریف تدارکاتی مناسب پاشنه آشیل این تیم برای حضور در مسابقات قهرمانی ۲۰۲۰ آسیا را در ترکمنستان باشد.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker