اخبار فوتسالمسابقات و لیگ

۱۳ اردیبهشت تصمیم نهایی درباره نحوه برگزاری فینال لیگ برتر فوتسال

تصمیم نهایی درباره نحوه برگزاری فینال لیگ برتر فوتسال روز ۱۳ اردیبهشت گرفته می‌شود.

به گزارش اخبار مسابقات و لیگ های فوتسال فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی خبرگزاری “مهر” ،

بعد از شیوع و گسترش ویروس کرونا در ایران دیدار فینال لیگ برتر فوتسال به تعویق افتاد و هنوز زمان برگزاری این مسابقه بین دو تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان و مس سونگون ورزقان نامشخص است.

برنامه ابتدایی سازمان لیگ فوتسال برای فینال روی سه دیدار پیش بینی شده بود؛ یک بازی خانگی، یک بازی بیرون از خانه و در صورت برابر بودن نتایج بازی سوم در زمین بی طرف.

با این حال با طولانی شدن روزهای کرونایی و عدم مجوز مسئولان وزارت بهداشت، هفته گذشته کمیته فنی و توسعه فوتسال پیشنهاد داد دیدار فینال به صورت تک بازی در تهران برگزار شود.

این موضوع انتقاد دو باشگاه گیتی پسند و مس را در پی داشت و مسئولان و مربیان دو تیم از این تصمیم گلایه کردند. هرچند سایت فدراسیون فوتبال هم توضیحی را در انتهای این خبر اضافه کرد.

حسین شمس عضو کمیته فنی و توسعه فوتسال درباره اینکه بالاخره تکلیف فینال لیگ برتر فوتسال چه می شود؟ گفت: آنچه که در کمیته فنی مطرح شد صرفا یک پیشنهاد بود نه تصمیم قطعی. ما همه چیز را به مشخص شدن زمان جام جهانی فوتسال موکول کرده ایم که فیفا تا ۱۱ اردیبهشت نظر خود را اعلام می کند. کمیته فنی روز ۱۳ اردیبهشت جلسه دیگری خواهد داشت و آن موقع است که بر حسب برنامه های تیم ملی، زمان فینال لیگ برتر فصل گذشته و همچنین دیدارهای فصل بعد را به سازمان لیگ اعلام می کنیم.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker