مسابقات و لیگمصاحبه ها

جابری : لغو فینال لیگ برتر خارج از اراده ما بود.

سرپرست سازمان لیگ فوتسال از لیگ برتر و سایر شرایط موجود گفت.

به گزارش فوتسال کمپ ، آرش جابری سرپرست سازمان لیگ فوتسال از فینال لیگ برتر فوتسال و مسائل پیش آمده فعلی گفت.

وی در خصوص اعتراضات به لغو فینال لیگ برتر فوتسال اظهار داشت : هرکسی باید در حیطه وظایف خودش صحبت کند. این روزها گلایه هایی را از بعضی بازیکنان می بینم که واقعاً تعجب می کنم. بعضی ها بیرون از گود نشسته اند و می گویند چرا فینال برگزار نمی شود و یا اینکه چرا بازی سوم فینال در شهر کرمان انجام می شود.

این تصمیم مورد تایید هر چهار باشگاهی بود که به نیمه نهایی صعود کردند. آنها خودشان در جلسه بودند و با این پیشنهاد موافقت شد. از بازیکنی که مدیرعامل باشگاهش در این جلسه بوده و در جریان تمام تصمیمات قرار داشته است تعجب می کنم. اصلاً مدیرعامل همان باشگاه عضو هیات رییسه سازمان لیگ هم هست.

لغو فینال لیگ برتر به خاطر ویروس کرونا هم خارج از اراده ما و فدراسیون فوتبال بود. آن زمان که بازی ها بدون تماشاگر برگزار می شد خانواده بازیکنان می گفتند این بازیکنان بازهم در خطر هستند. حالا هم که بازی لغو شده می گویند چرا فینال را برگزار نکردند.

جابری با دفاع از برنامه ریزی سازمان لیگ فوتسال گفت : ۱۹ خردادماه لیگ برتر قرعه کشی شد. از ۱۴ باشگاه حاضر در لیگ ۱۳ باشگاه در همان جلسه با برگزاری پلی آف موافقت کردند. خوشبختانه هم صورت جلسه موجود است و هم فیلم این نشست. زمانی هم که قرار بود مس سونگون به بازی های جام باشگاه های آسیا و جهان برود به خاطر بحث ملی نهایت همکاری را با این تیم انجام دادیم. از مدیرعامل این باشگاه دعوت کردیم و گفتیم هر طور که صلاح می دانید بازی های معوقه را برگزار کنیم.

لیگ برتر فوتسال
جابری : لغو فینال لیگ برتر خارج از اراده ما بود.

برنامه ریزی ما آنقدر دقیق بود که نیم فصل دوم طبق تقویم شروع شد ولی در ادامه مسابقات به مشکلاتی خوردیم. ۱۰ بازی ما به خاطر نظر شورای تامین شهرهای مختلف لغو شد. این دیگر در اختیار من و سازمان لیگ نیست. یا لغو مسابقات به خاطر کرونا یک تصمیم ملی است. مگر ما در کار یک مربی یا بازیکن دخالت می کنیم که آنها هم اینطور نظر می دهند؟ سعی کردم جواب انتقادات را ندهم ولی گاهی می بینم که حقیقت کتمان می ماند.

در پایان نیز از مسابقات آسیایی و جهانی پیش رو فوتسال ایران و لیگ برتر فوتسال برای فصل بعد نیز گفت : ابتدا باید این «بازی» که بر زمین مانده است را برداریم و فینال را برگزار کنیم. بعد از آن از باشگاه ها برای برنامه ریزی دعوت خواهیم کرد. درست است برنامه جام ملت ها اعلام شده ولی هنوز زمان جام باشگاه های آسیا و جام جهانی مشخص نیست و باید زمان این رقابت ها هم اعلام شود.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker