اخبار بازیکنانمصاحبه ها

طاهری: همیشه در شرایط سخت، پشت یکدیگر هستیم

کاپیتان تیم فوتسال ستارگان ورامین گفت: مردم ایران در شرایط‌های سختی که پیش می‌آید، همیشه پشت همدیگر هستند.

به گزارش فوتسال کمپ و به نقل از خبرگزاری “جمهوری اسلامی ایران – ایرنا” ، «محمد طاهری» در گفت و گویی اظهار داشت: در شرایط سختی قرار گرفتیم و همیشه در این گونه شرایط نشان دادیم که با کمک همدیگر می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم. مردم ایران در شرایط‌ سختی که پیش می‌آید، پشت همدیگر هستند. از مردم می‌خواهم نکات بهداشتی را با دقت رعایت کنند تا زودتر این بیماری را شکست دهیم.

وی افزود: ما باید حواس‌مان به سالمندان و بیماران زمینه‌ای باشد چرا که آنها بیشتر در معرض خطر هستند.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال در مورد پزشکان و پرستاران گفت: این عزیزان در خط مقدم جنگ با این بیماری هستند و کار پر خطری دارند. ما تشکر می‌کنیم از آنها و بدانند که برای ما خیلی با ارزش هستند.

فوتسال
طاهری: همیشه در شرایط سخت، پشت یکدیگر هستیم

طاهری در مورد موضوع «در خانه بمانیم» تصریح کرد: نزدیک به ۳ هفته در خانه ماندم و فقط ۲، ۳ دفعه برای کار ضروری از خانه خارج شدم. متاسفانه می‌دیدم که مردم در اماکن مختلف حضور پیدا کردند و این موضوع را جدی نگرفته‌اند. از مردم خواهش می کنم که در خانه‌ها بمانند تا این بیماری هرچه زودتر از بین برود و گسترش پیدا نکند و اگر هم کار ضروری داشتند، یک نفر با رعایت نکات بهداشتی به بیرون برود و کارش را انجام دهد.

وی درباره دید و بازدیدها در ایام عید گفت: امروزه علم پیشرفت کرده و مردم می‌توانند از طریق فضای مجازی، عزیزان خود را ببینند و برای سلامتی همدیگر، از عید دیدنی‌های مرسوم جلوگیری کنند.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم مردم ایران، این بیماری را جدی بگیرند و نکات بهداشتی را رعایت کنند. امید به خدا این بیماری هر چه زودتر از کشور ریشه‌کن شود و به روزهای خوب ایران برگردیم.

 

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker