اخبار تیم های باشگاهیمصاحبه ها

عراقی زاده : در انتظار فینالی بی کیفیت از لیگ برتر فوتسال هستیم

قائم مقام باشگاه فوتسال گیتی پسند در اولین مصاحبه سال 99 از حضور این باشگاه در تمام رده های سنی فوتسال ، بازیکنان خارجی تیمش و لیگ برتر فوتسال گفت

به گزارشفوتسال کمپ ، قائم مقام باشگاه فوتسال گیتی پسند اصفهان آقای محمدحسین عراقی زاده در اولین مصاحبه سال 99 خود از فوتسال پایه باشگاه ، بازیکنان فوتسال خارجی شاغل در باشگاه و لیگ برتر فوتسال و فینال پیش روی تیم گفت.

عراقی زاده در مورد تیم های پایه فوتسال باشگاه گفت : بر اساس سیاست مدیریت باشگاه از سال ۱۳۹۵ توجه ویژه بر روی سه رده نوجوانان، جوانان و امید داشتیم تا بتوانیم بازیکنان مستعد را پرورش دهیم و به تیم بزرگسالان معرفی کنیم که خوشبختانه با نظر مثبت حمید بیغم سرمربی تیم بزرگسالان شاهد حضور بازیکنان جوان و مستعد در تیم بزرگسالان بودیم و بازی‌های زیبایی نیز از این عزیزان شاهد بودید.

مطمئنا در سال جاری نیز با حمایت هیئت مدیره در تمام رده های سنی در لیگ برتر حضور پیدا خواهیم کرد و امیدواریم با همکاری دیگر باشگاه های استان و آکادمی های زیر مجموعه بتوانیم تیم های قدرتمندی در سطح اول کشور داشته باشیم، ما هم منتظر تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم تا زمان شروع تمرینات و تست گیری تیم های پایه مشخص شود، امیدواریم با همکاری با علی صانعی و مدیران تیم های ملی پایه بتوانیم عزیزانی نیز به این تیم ها معرفی کنیم.

وی در مورد آکادمی  این باشگاه نیز اظهار داشت : مطمئنا این آکادمی ها را رصد می کنیم و امیدواریم بازیکنان مستعدی نیز از آنها به تیم های باشگاه اضافه شوند و عملکرد بخش آکادمی ها نیز برا این مجموعه بسیار مورد توجه است.

تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان
عراقی زاده : در انتظار فینالی بی کیفیت از لیگ برتر فوتسال هستیم

عراقی زاده در مورد وضعیت و تیم بزرگسال باشگاه بیان کرد : با اعضا هیئت مدیره و مدیر عامل باشگاه بصورت تلفنی در تماس بودیم ولی با توجه به شرایط پیش آماده در کشور ما نیز در خانه هستیم و امیدواریم کرونا از جامعه ما رخت بر کند و ما نیز بتوانیم خدمتکار باشیم، هنوز جلسه حضوری با هیئت مدیره نداشتیم ولی طبق صحبت ها موارد مرتبط با باشگاه را پیش خواهیم برد.

بعد از بازی با سن ایچ تمرینات ما تعطیل شد ولی زیر نظر مربی بدنساز برنامه تمرینی به بازیکنان ارائه می شود، بازیکنان برزیلی ما نیز در اصفهان و در خانه مشغول تمرین هستند، ما منتظر اعلام زمان برگزاری فینال لیگ برتر هستیم ولی مطمئنا با توجه به وقفه طولانی ما بین مسابقات، فینال بی کیفیتی را انتظار داریم چراکه بازیکنان در شرایط مسابقه نیستند.

وی در مورد برنامه ها برای فصل آینده و کادر فنی در سال 99  نیز گفت :

مطمئنا اول باید لیگ سال گذشته به پایان برسد تا در مورد لیگ جدید بتوان صحبت کرد ولی با توجه به در پیش بودن جام جهانی، جام ملت ها و جام باشگاه های آسیا امیدواریم اعضا هیئت رئیسه سازمان لیگ بهترین تصمیم را برای فصل آینده بگیرند و حتی در صورتی که قرار باشد پلی آف برگزار شود با شرایط بهتر و قوانین بین المللی برگزار شود.

اول باید سرنوشت لیگ گذشته مشخص شود تا در مورد فصل جدید صحبت کنیم ولی تمام اعضا مدیریت باشگاه از عملکرد حمید بیغم و کادر فنی رضایت داشته اند و مطمئنا ایشان گزینه اول ما خواهند بود.

 

 

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker