اخبار فوتسال

جام باشگاه های فوتسال آسیا2020 در کدام شهر؟

از تبریز ، ارومیه و اصفهان به عناون نامزدهای احتمالی معرفی برای میزبانی جام باشگاه های فوتسال آسیا2020 یاد می شود

به گزارش فوتسال کمپ ، بعد از پیشنهاد میزبانی جام باشگاه های فوتسال آسیا2020 توسط AFC به ایران ، ایران هر سال یکی از گزینه های کسب میزبانی مسابقات معتبر فوتسال در آسیا است دست به کار شده تا از میزان شهر ها تبریز ، ارومیه و اصفهان یک گزینه را انتخاب و برای میزبانی معرفی کند.بعلاوه اینکه ایران از نظر امکانات تاکنون چند بار در مسابقات آسیایی مختلف خودی نشان داده است و قطعا در این میزبانی ها ارزش های بالای امکانات فوتسالی در ایران به رخ جهانیان کشیده خواهد شد.

اولین شهر تبریز است که دارای سالن معتبر شهید پور شریفی بوده و می تواند بعد از حفظ آبروی ایران در مسابقات فوتسال زیر 20 سال ، بار دیگر خوش بدرخشد.این سالن به تازگی به کفپوش ها درجه یک و مناسب تجهیز شده است.

دومین شهر این لیست ارومیه بوده که سالن غدیر شهر به تازگی از میزبانی مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا ( بخش جنوب و مرکز ) فارغ شده و قطعا مثل میزبانی از مسابقات پشت سر گذاشته در این مسابقات هم عالی ظاهر خواهد شد.

سومین شهر اصفهان است که در سالهای 2010 ( قهرمان فولاد ماهان ) و 2015 ( قهرمان تاسیسات دریایی ) میزبان این مسابقات بوده است.این شهر دارای دو سالن معتبر پیروزی و نقش جهان برای این میزبانی است.

باید دید که کدام یک از این 3 شهر شایسته کشور به این میزبانی دست خواهد یافت تا اعتبار فوتسال ایران را صد افزون کند؟

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker