تیم های ملیمصاحبه ها

حسن زاده : هر نتیجه ای که قاطعانه نباشد ضعیف است.

علیرضا حسن زاده کاپیتان تیم ملی فوتسال از بازی ها پیش رو و نتیجه مطلوب گفت.

به گزارش فوتسال کمپ ، علیرضا حسن زاده کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران در مصاحبه ای از شرایط تیم و نتیجه ها مد نظر در این مسابقات گفت.

حسن زاده در ابتدا اشاره کرد : برای حضور‌ در مسابقات مرحله مقدماتی آسیا به ارومیه آمدیم. از نظرم دو بازی ما مقابل ترکمنستان و قرقیزستان می‌تواند بسیار مفید باشد، چراکه تیم ما جوان شده و بازیکنان محک خوبی می‌خوردند و این فرصت را دارند که خودشان را نشان بدهند. ضمن اینکه حضور جوان‌ها انگیزه مضاعفی در بازیکنان باتجربه ایجاد می‌کند.با اینکه صعود ما قطعی شده اما حق نداریم مسابقات را دست کم بگیریم، چراکه تیم اول آسیا هستیم و هر نتیجه‌ای که قاطعانه نباشد، برای ما ضعیف تلقی می‌شود.

وی افزود : بنابر این دو بازی پیش‌رویمان را جدی می‌گیریم و با همه توان در زمین حاضر می‌شویم تا از الان پیامی را برای حریفانمان در مرحله نهایی قهرمانی آسیا که حدود ۴ ماه دیگر در ترکمستان برگزار می‌شود، بفرستیم.هر دوره از مسابقات قهرمانی آسیا نسبت به دوره قبلی سخت‌تر می‌شود و رقابت‌ها نزدیک‌تر می‌شود. به خصوص بازی‌های مقابل تیم ما که همه تیم‌ها برای اثبات خودشان تلاش می‌کنند. مسابقات این دوره هم که مقدماتی جام‌جهانی محسوب می‌شود، پس همه تیم‌ها با توان دوچندان‌ در بازی‌ها حاضر خواهند شد.

کاپیتان تیم ملی در آخر نیز یادآور شد : همه تلاشمان را می‌کنیم‌ تا از عنوان قهرمانی خودمان دفاع کنیم. ضمن اینکه در این راه به جوان‌ترها هم کمک می‌کنیم تا از تجربیات خوبی بهره ببرند و حضور مفید آنها هم درنهایت موجب موفقیت تیم ملی فوتسال ایران باشد.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker