فوتسال بانوانمصاحبه ها

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان از برنامه هایش گفت

شهناز یاری سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان در مورد استفاده از جوانان تا انتخاب مشاور فنی تیم گفت

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ ، شهناز یاری که به تازگی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان انتخاب شده است در مصاحبه ای از تصمیم خود برای استفاده بازیکنان جوان در کناز بازیکنان با تجربه و کافی بودن زمان برای انتخاب سنجیده و درست مشاور فنی برای تیم ملی فوتسال بانوان گفت.

وی در خصوص بازی تیم های فوتسال بانوان سایپا و ملی حفاری ( که شخصا در سالن مسابقه حضور داشت ) و اعتراضات موجود در ان بازی به داروی ،  گفت: بازی پایاپای و خوبی بود. سایپا از مهره‌های جوانی بهره می‌گیرد که می‌تواند نوید روزهای خیلی خوبی را برای فوتسال داشته باشد. تیم ملی حفاری نیز تیم باتجربه تری است.

من تمام ذهنم درگیر ارزیابی بازیکنان خوب بود و درباره داوری اظهار نظر نمی‌کنم، چون در حیطه کاری من نیست و ترجیح می‌دهم به انتخاب بازیکنان بپردازم.

وی ادامه داد : تصمیم داریم از بازیکنان جوان در کنار بازیکنان باتجربه استفاده کنیم و جوان‌ها بدانند به عملکردشان توجه ویژه می‌شود و حتما مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و بهترین‌ها را به تیم ملی اضافه می‌کنیم.

در جلسه کمیته فنی برنامه‌هایمان را ارائه و دفاع کردیم و خوشبختانه کمیته فنی تقریبا با مواردی که مطرح کرده و می‌خواهیم به تعامل خوبی رسیدیم. فاطمه شریف به عنوان دستیار مورد موافقت قرار گرفت و بقیه نفرات کادر فنی هم به زودی مشخص خواهند شد. مشاور فنی را انتخاب نکرده‌ایم که درگیر لیگ هستیم و تا بعد از عید که تمرینات اصلی ما آغاز می‌شود زمان زیادی دارم تا مشاور فنی را انتخاب کنم.

در پایان مصاحبه خانم یاری افزود : تمرینات را به دو بخش تقسیم کرده‌ام بخش اول تمرینات تا پایان سال است که با تداخل با لیگ برتر ما حدود ۲۰ روز یک بار، اردوی سه چهار روزه ای را برگزار خواهیم کرد، اما اواخر اسفندماه تست ترکیب بدنی را از بازیکنان خواهیم گرفت و با شروع سال جدید بخش دوم را آغاز و اردوهای مستمر و بیشتری را برگزار خواهیم کرد چون برای ما مهم است که بتوانیم با آمادگی کامل در مسابقات آسیایی حضور پیدا کنیم.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker