تیم های ملیمصاحبه ها

انتقاد ناظم الشریعه از وضعیت دفاعی تیم ملی فوتسال

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت:در فاز دفاعی خوب عمل نکردیم که مقابل اسلواکی ۵ بار دروازه‌مان گشوده‌شد.

به گزارش فوتسال کمپ ، بعد از تساوی دو تیم ملی فوتسال ایران و اسلوواکی در اولین بازی تورنمنت بین المللی مشهد ، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران از خط دفاعی تیم گلایه کرد.

وی گفت : این تورنمنت، محکی جدی برای تیم ملی ایران است، زیرا اسلواکی و بلاروس از تیم‌های خوب اروپا هستند. نتیجه هر بازی مشخص می‌کند که تیم در چه مرزی از آمادگی قرار دارد و وضعیت هر بازیکن چگونه است.اسلواکی، یک تیم فیزیکی است. فرم بدن و بازی فیزیکی این تیم، گویای این مطلب است اما شرایط تاکتیکی ایران بهتر از حریف است. بازیکنان تیم ملی مدتی بود که در کنار هم نبودند و به زمان نیاز داریم تا با هم هماهنگ شوند. هرچه از تورنمنت بگذرد، این هماهنگی بیشتر می‌شود.کسب نتیجه، هدف اول ما نیست. سعی می‌کنیم بازیکنان دعوت‌شده به تیم ملی را به زمین بفرستیم و عملکردشان را بررسی کنیم. عموم تیم‌های اروپای شرقی فیزیکی بازی می‌کنند و فیزیک بدنی بازیکنان آن‌ها بسیار خوب است. بازی در مقابل چنین تیم‌هایی می‌تواند ضعف‌های تیم ملی ایران را از بین ببرد. همچنین به تمرینات بدنسازی بهتر و سنگین‌تری نیاز داریم.

محمد ناظم الشریعه
انتقاد ناظم الشریعه از وضعیت دفاعی تیم ملی فوتسال

ناظم الشریعه تصریح کرد : امیدوارم برگزاری این تورنمنت بین‌المللی منجر به برگزاری بازی‌ها و رقابت‌های دیگری در مشهد شود. با توجه به پتانسیل مشهد و حضور بازیکنان مشهدی در تیم ملی، حق مردم این شهر است که میزبان این رقابت‌ها باشند. در چند سال گذشته فوتسال در آسیا پیشرفت کرده و هزینه زیادی برای پیشرفت می‌کنند. نباید حریفان آسیایی را دست کم بگیریم و سعی می‌کنیم بهترین نتیجه را در جام ملت‌های آسیا کسب کنیم.مسلما وقتی پنج گل دریافت می‌کنید، عملکردتان راضی کننده نبوده‌است. با توجه به مدت زمانی که برای تمرین در اختیار داشتیم، عملکرد فاز دفاعی تیم رضایت‌بخش نبود. برای بهبود آن زمان زیادی نیاز است و امیدوارم در اردوی قریب به ۲۰ روز که در آستانه جام ملت‌های آسیا خواهیم داشت، دروازه تیم را مستحکم‌تر کنیم.بلاروس، یک تیم ریشه‌دار است که در سال گذشته و در شهر تبریز با این تیم بازی کردیم. شرایط این بازی سخت است و تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا بهترین کیفیت را نشان دهیم.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker