فوتسال بانوانمصاحبه ها

بارانی:پولی نگرفتیم اما تعهد داریم.

خانم مینا بارانی سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری از پلی آف و شرایط تیمش گفت.

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ ، مینا بارانی در مصاحبه ای از عدم مشخص بودن فلسفه پلی آف در نبودن اسپانسر و پخش تلویزیونی و عدم دریافت پول با وجود پایبندی به تیم و قراردادها گفت.

وی اظهار داشت : بازی خوبی بود، به قول اردلان، یکی از زیباترین بازی‌های فصل را شاهد بودیم. هر دو تیم برای برد به زمین آمده بودند. ما می‌دانستیم سایپا چطور تیمی است و بازیکنانش را تحلیل کرده بودیم. چون میزبان بودیم، برای برد به زمین رفتیم و با توکل به خدا و تلاش بازیکنان سه امتیاز را گرفتیم.سایپا هم تیم خوبی است، هم ما و هم حریف موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم، اما درنهایت توانستیم برنده از زمین خارج شویم. در اینجا باید از باشگاه، کادر و بازیکنان که تلاش کردند قدم اول را در نیم‌فصل دوم خوب برداریم و دست پر به پلی‌آف برویم تشکر می‌کنم. مهم نیست الان صدر جدول باشیم یا هفته آخر، مهم پلی‌آف است. البته من نمی‌دانم با این اسپانسر کم و عدم پخش بازی‌ها فلسفه پلی‌آف چیست؟ ممکن است تیمی مدت ها بالای جدول باشد، اما در پلی‌آف به عنوان سوم یا چهارمی برسد که این خوب نیست. اگر فدراسیون می‌خواهد پلی‌آف را برگزار کند، حداقل بگوید فلسفه آن چیست و چه کمکی به بازیکنان می‌کند؟

تیم فوتسال بانوان ملی حفاری
بارانی:پولی نگرفتیم اما تعهد داریم.

وی تصریح کرد : همیشه تغییر در کادر روی سبک بازی تأثیر می‌گذارد، هر مربی هم سبک خاص خودش را دارد. من بعد از سه چهار سال برگشتم، بنابراین تا بخواهم نوع بازی‌ام را القا کنم زمان می‌برد. هفته‌های اول امتیازات زیادی از دست دادیم، اما رفته‌رفته بچه‌ها بهتر شدند. مدیریت باشگاه نسبت به ورزش بانوان به ویژه فوتسال نگرش مثبت دارد و امکانات خوبی فراهم کرده است تا با کمک مربی بدنساز و دروازه‌بانانبتوانیم به هدفمان که قهرمانی است نزدیک شویم.تحریم و این اوضاع اقتصادی شامل همه کشور می‌شود. ما تا الان چیزی دریافت نکردیم، اما تعهد و قرارداد داریم. حفاری تیم شهر ماست، برایش می‌جنگیم.

 

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker