تیم های ملیقهرمانی فوتسال آسیا 2020

اسامی بیست بازیکن از سوی ناظم‌الشریعه اعلام شد

یازدهمین اردوی تیم ملی فوتسال بزرگسالان در راه آماده‌سازی برای مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی 2020 به زودی آغاز می‌شود.

به گزارش فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، مسابقات قهرمانی آسیا 2020 و انتخابی جام جهانی فوتسال 2020 از هفتم اسفندماه در ترکمنستان به طور رسمی آغاز می‌شود.

به این منظور، یازدهمین مرحله از اردوی آماده‌سازی‌ تیم ملی فوتسال از هفتم بهمن ماه آغاز می‌شود و سرمربی تیم ملی اسامی 20 بازیکن را برای حضور در این مرحله به شرح زیر اعلام کرد:

علیرضا صمیمی، باقر محمدی، سعید مومنی، سجاد بابایی، علیرضا رفیعی، حمید احمدی دزج، بهزاد عظیمی، محمد شجری ، قدرت بهادری، مهدی کریمی، مسلم اولادقباد ،علی اسصغر حسن‌زاده، احمد اسماعیل پور، طاها نعمتیان، محمدرضا سنگ سفیدی ، مهدی جاوید، حسین طیبی، سعید احمد عباسی، علیرضا عسگری، مرتضی عزتی

تیم ملی فوتسال ایران
اسامی بیست بازیکن از سوی ناظم‌الشریعه اعلام شد

بازیکنان دعوت شده باید ساعت 14 روز دوشنبه (هفتم بهمن) با حضور در هتل بستان خود را به کادرفنی معرفی کنند.

این اردو درحالی به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت که روز سه‌شنبه (8 بهمن) آزمایش‌های پزشکی و آمادگی جسمانی از بازیکنان گرفته خواهد شد و در نهایت از روز چهارشنبه (9 بهمن) تمرینات تیم ملی آغاز می‌شود.

گفتنی است، از جمع لژیونرهای دعوت شده احمد اسماعیل‌پور، حسین طیبی و علیرضا رفیعی از این مرحله در تمرینات حاضر می‌شوند و سپهر محمدی در مراحل بعدی به اردوها اضافه خواهد شد.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker